Ակունք գյուղի միջնակարգ դպրոց

ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Ակունք գյուղի միջնակարգ դպրոց, Հասցե` Գեղարքունիքի մարզ, գյուղ Ակունք, Բարեկամության փ. 2-րդ անցուղի թիվ 2 23/1 Վեբ կայք` http://akunqg.schoolsite.am Էլ. փոստ` akunq@schools.am Կազմակերպա-իրավական տեսակը` ՊՈԱԿ:

ԱՇԱԿԵՐՏՆԵՐ

27 Ապրիլի, 2022

2021-2022 ուս տարի

2-րդ դասարան

  1. Աղաբեկյան Տիգրան Կարենի
  2. Անտոնյան Շանթ Հարությունի
  3. Ասատրյան Մարի Արմենի
  4. Ավետիսյան Ալեն Արկադիի
  5. Բադալյան Միլենա Գառնիկի
  6. Բադալյան Մոնիկա Արմենի
  7. Գասպարյան Ռաֆայել Արտակ
  8. Գեվորգյան Ալեքս Նվերի
  9. Գեվորգյան Հովիկ Մամիկոնի
  10. Գեվորգյան Միլենա Սասունի
  11. Եղիազարյան Մարատ Արտաշեսի
  12. Զալիբեկյան Արման Հակոբի
  13. Թովմասյան Մելիք Արմենի
  14. Հակոբյան Շուշաննա Սամվելի
  15. Հարությունյան Միլենա Ռաֆայելի
  16. Ղազարյան Արմեն Սպարտակի
  17. Ղարիբյան Էրիկ Օնիկի
  18. Մանուկյան Նարեկ Արսեն
  19. Մանուկյան Սոֆի Կորյունի
  20. Մարտիրոսյան Անգելինա Ռաֆայելի
  21. Մովսիսյան Էլեն Ռոման
  22. Մովսիսյան Ռադա Ռադիկ
  23. Յավրյան Ալեն Մակիչի
  24. Յավրյան Լյովա Լեռնիկի
  25. Պետրոսյան Անահիտ Արկադիի
  26. Պետրոսյան Անուշիկ Արմենի
  27. Սարգսյան Էդիկ Հովհաննեսի

3-րդ  Ա  դասարան

  1. Աբրահամյան Դավիթ Արմենի
  2. Գալստյան Սուրեն Մելիքի
  3. Գասպարյան Ռոզա Պավլիկի
  4. Գեվորգյան Մոնթե Արայի
  5. Խաչատրյան Երեմ Շանթի
  6. Խաչատրյան Էրիկ Էդիկի
  7. Հակոբյան Ալեն Արմանի
  8. Հայրապետյան Սարգիս Հակոբի
  9. Հովհաննիսյան Աստղիկ Վրեժի
  10. Հովհաննիսյան Նարեկ Արսենի
  11. Ղարիբյան Հրանտ Հավասիի
  12. Մանուկյան Արման Արսենի
  13. Մանուկյան Արմինե Մհերի
  14. Մանուկյան Տիգրան Արսենի
  15. Մարտիրոսյան Ալեն Արմենի
  16. Ոսկանյան Կարինա Մուշեղի
  17. Պապեյան Արամ Արսենի
  18. Սիմոնյան Մարիամ Վահանի
  19. Վարդանյան Ռոման Իշխանի

 

3-րդ  Բ  դասարան

  1. Աթոյան Նարե Էդվարդի
  2. Աթոյան Վարդգես Էդգարի
  3. Աղաբեկյան Ալեն Վիգենի
  4. Աղոյան Էմմանուել Վարդանի
  5. Ավագյան Դավիթ Սեվակի
  6. Արզումանյան Ալեն Արտեմի
  7. Բաբայան Արամ Ռուբենի
  8. Գեվորգյան Միլենա Անտոնի
  9. Գեվորգյան Նարե Արթուրի
  10. Զարգարյան Միլենա Հայկի
  11. Թովմասյան Ալեքս Նարեկի
  12. Ժամհարյան Էվա Կարենի
  13. Հակոբյան Աղավնի Վիգենի
  14. Հայրապետյան Ավետ Նորիկի
  15. Հովհաննիսյան Գրիգոր Էդվարդի
  16. Ղազարյան Աշոտ Արմենի
  17. Մարտիրոսյան Աստղիկ Զոհրաբի
  18. Մարտիրոսյան Արեգ Արգամի
  19. Մելքոնյան Էմմա Ռուբենի
  20. Մելքումյան Ամալյա Արթուրի
  21. Պետրոսյան Տիգրան Նվերի
  22. Պողոսյան Միլենա Արգամի
  23. Սարգսյան Նվարդ Վարդանի
  24. Օհանյան Կամսար Վահան

 

4-րդ    դասարան

  1. Աբրահամյան Վազգեն Սպանդարի
  2. Աղաբեգյան Միլենա Վարդանի
  3. Աղաբեկյան Արմեն Կարենի
  4. Աղաբեկյան Նովլետ Էդուարդի
  5. Ավագյան Արամ Օգսենի
  6. Ավագյան Լուսիկ Արտաշեսի
  7. Ավետիսյան Արկադիկ Էդվարդի
  8. Բադալյան Անգելինա Ռազմիկի
  9. Բադալյան Անժելիկա Ռազմիկի
  10. Բադալյան Մանե Գևորգի
  11. Բադալյան Նարե Գառնիկի
  12. Գալստյան Ագնեսա Արագածի
  13. Գեղամյան Կարեն Էդվարդի
  14. Գևորգյան Սամվել Արայի
  15. Թադևոսյան Արա Արթուրի
  16. Խաչատրյան Էլեն Էդվարդի
  17. Խաչատրյան Իրինա Արշամի
  18. Խաչատրյան Նվեր Էդիկի
  19. Կարապետյան Անդրանիկ Սմբաթի
  20. Հակոբյան Ալիկ Վիգենի
  21. Հայրապետյան Դավիթ Նորիկի
  22. Հայրապետյան Վիրաբ Հակոբի
  23. Ղազարյան Լիանա Պողոսի
  24. Մանուկյան Անգելինա Արմենի
  25. Մանուկյան Հրահատ Արմենի
  26. Մանուկյան Սոսե Կորյունի
  27. Մովսիսյան Սոֆի Ռոմանի
  28. Նավոյան Էլեն Լերնիկի
  29. Շաբոյան Ռաֆաել Սիսի
  30. Պետրոսյան Արփի Ջիվանի
  31. Պետրոսյան Գագիկ Արթուրի
  32. Սարգսյան Նարե Հովհաննեսի
  33. Սիմոնյան Սամվել Հայկի
  34. Վարդանյան Տիգրան Վարդանի

5-րդ    դասարան

  1. Աբրահամյան Գուրգեն Լևոնի
  2. Ավետիսյան Ինգա Էդվարդի
  3. Բադալյան Նարե Գևորգի
  4. Գրիգորյան Վարդան Իշխանի
  5. Գևոևգյան Արտյոմ Վլադլենի
  6. Ժամհարյան Թինա Կարենի
  7. Հայրապետյան Սոս Հայկի
  8. Հարությունյան Հայկո Ռուբենի
  9. Ղազարյան Նաիրա Արմենի
  10. Ղազարյան Նաիրի Նիկոլայի
  11. Մարտիրոսյան Մոնթե Զոհրաբի
  12. Մկրտչյան Լևոն Արեգի
  13. Յավրյան Կորյուն Անտոնի
  14. Սաղաթելյան Էլինա Ալեքսանի
  15. Օհանյան Նառա Գարիկի

6-րդ    դասարան

  1. Աբրահամյան Էլեն Լևոնի
  2. Աբրահամյան Տիգրան Արմենի
  3. Ավագյան Թամարա Արտաշեսի
  4. Ավետիսյան Արփինե Մարտինի
  5. Արշակյան Գրիգոր Շահենի
  6. Բադալյան Ալեն Հակոբի
  7. Բադալյան Ռոման Արմենի
  8. Գասպարյան Վարդան Գասպարի
  9. Գեվորգյան Ալեն Նվերի
  10. Գևորգյան Մանե Արայի
  11. Ենոքյան Նաիրի Արսենի
  12. Խաչատրյան Բորիս Էդմոնի
  13. Խաչատրյան Մարիյա Գուրգեն
  14. Հակոբյան Բախշի Մասիսի
  15. Հարությունյան Սարգիս Ավետիքի
  16. Հովհաննիսյան Նարինե Հովհաննեսի
  17. Ղազարյան Լուսինե Պողոսի
  18. Ղարիբյան Ալինա Վահրամի
  19. Ղարիբյան Տաթրիկ Վարդանի
  20. Մանուկյան Մանուկ Սերյոժայի
  21. Մանուկյան Մարկ Էրիկի
  22. Մարտիրոսյան Ստեփան Ջիվանի
  23. Մելքոնյան Գարիկ Էդուարդի
  24. Մկրտչյան Գոռ Կորյունի
  25. Յավրյան Հակոբ Արսենի
  26. Նավոյան Հենրի Լերնիկի
  27. Պապեյան Արմինե Ժիրայրի
  28. Պետրոսյան Էրիկ Արկադիի
  29. Պողոսյան Արփի Սփրգոյի
  30. Պողոսյան Իրինա Համլետի
  31. Սարգսյան Մարի Էդվարդի
  32. Օհանյան Նարեկ Նորավանդի

7-րդ դասարան

  1. Աբրահամյան Անի Սպանդարի
  2. Աբրահամյան Արա Արսենի
  3. Աղաբեկյան Արա Արսենի
  4. Աղաբեկյան Մաքսիմ Մխիթարի
  5. Անտոնյան Գուրգեն Հարությունի
  6. Ավագյան Ռոմելյա Արսենի
  7. Ավետիսյան Հրանտ Արկադիի
  8. Արզումանյան Դավիթ Արտեմի
  9. Գասպարյան Վարդգես Իշխանի
  10. Գեվորգյան Վալյա Հակոբի
  11. Գրիգորյան Ալեն Կամոյի
  12. Գևորգյան Նարինե Վահրամի
  13. Կարապետյան Անահիտ Սմբաթի
  14. Կարապետյան Եսթեր Սմբաթի
  15. Կարապետյան Տիգրան Կարապետի
  16. Հայրապետյան Արտյոմ Ժիրայրի
  17. Հայրապետյան Դայանա Հայկի
  18. Հովհաննիսյան Տիգրան Վրեժի
  19. Ղազարյան Ավետիք Ջիվանի
  20. Ղազարյան Արսեն Արսենի
  21. Ղազարյան Գոռ Նիկոլաի
  22. Ղազարյան Մակիչ Գագիկի
  23. Ղարիբյան Վազգեն Արմենի
  24. Մանուկյան Իվան Սերյոժայի
  25. Մանուկյան Նարինե Արմենի
  26. Մարտիրոսյան Արգիշտի Արգամի
  27. Մարտիրոսյան Արման Ռաֆայելի
  28. Մկրտչյան Արման Սմբաթի
  29. Յավրյան Լունա Արսենի
  30. Պետրոսյան Նելլի Նվերի
  31. Պողոսյան Արա Արգամի
  32. Պողոսյան Ռիտա Հովիկի
  33. Օհանյան Արամ Արտեմի
  34. Օհանյան Ռազմիկ Մհերի
  35. Օհանյան Ռոման Նորավանդի

8-րդ Ա  դասարան

  1. Աբրահամյան Անուշ Սպանդարի
  2. Աղաբեկյան Արման Արսենի
  3. Աղաբեկյան Մելսիկ Արմենի
  4. Աղաբեկյան Վիլեն Մխիթարի
  5. Ավագյան Ալլա Օգսենի
  6. Գրիգորյան Վահան Կամոյի
  7. Գևորգյան Նիկոլայ Երեմի
  8. Գևորգյան Վլադիմիր Երեմի
  9. Խաչատրյան Նադյա Անդրանիկի
  10. Հարությունյան Վալոդյա Հրաչյայի
  11. Հովհաննիսյան Նատաշա Հովհաննեսի
  12. Ղարիբյան Տիգրան Արմենի
  13. Մանուկյան Ռաֆայել Գուրգենի
  14. Մարտիրոսյան Բելլա Ջիվանի
  15. Մովսիսյան Լիլիթ Ռադիկի
  16. Յավրյան Լիլիա Արսենի
  17. Պողոսյան Մխիթար Վրամի
  18. Սիմոնյան Լևոն կարենի
  19. Վարդանյան Արամե Շահենի
  20. Օհանյան Ադամ Արտեմի

8-րդ  Բ  դասարան

  1. Աղաբեկյան Վարդիթեր Ավետիքի
  2. Ավետիսյան Էրիկ Արթուրի
  3. Ավետիսյան Սարգիս Ռաֆիկի
  4. Գասպարյան Տիգրան Արմենի
  5. Թադևոսյան Արա Արմենի
  6. Թադևոսյան Մերի Արմենի
  7. Հակոբյան Արմեն Սամվելի
  8. Ղազարյան Ադամ Սպանդարի
  9. Ղարիբյան Զառա Հավասի
  10. Ղարիբյան Օվսաննա Վահրամի
  11. Ղուկասյան Սերժիկ Կարենի
  12. Մալխասյան Գևորգ Արթուրի
  13. Մանուկյան Սամվել Արմենի
  14. Շաբոյան Ասյա Սիսի
  15. Պապեյան Աշխեն Արմենի
  16. Պապեյան Սերյոժա Արսենի
  17. Օհանյան Շահեն Վահանի
  18. Մանուկյան Էմմա Հովսեփի

9-րդ    դասարան

  1. Աղաբեկյան Բագրատ Լևոնի
  2. Ավետիսյան Արեգ Գեղամի
  3. Ավետիսյան Արգինե Գեղամի
  4. Բաբայան Արևիկ Ռուբենի
  5. Բադալյան Գոհար Սպարտակի
  6. Գալստյան Ռոզա Մելիքի
  7. Գասպարյան Կարպ Արմենի
  8. Գասպարյան Սուսաննա Իշխանի
  9. Գեղամյան Կարինե Էդվարդի
  10. Գևորգյան Լերմենտ Հակոբի
  11. Խաչատրյան Նորա Սեյրանի
  12. Հարությունյան Արմինե Ավետիքի
  13. Հարությունյան Ռամոն Խաչիկի
  14. Հարությունյան Վարդիթեր Հրաչյայի
  15. Հովհաննիսյան Աննա Արմենի
  16. Ղարիբյան Ալլա Հավասի
  17. Մալխասյան Գուրգեն Արթուրի
  18. Մանուկյան Հայկ Էրիկի
  19. Մարգարյան Սուսաննա Արսենի
  20. Մելքոնյան Գառնիկ Էդուարդի
  21. Մովսեսյան Շուշանիկ Տարոնի
  22. Պապեյան Նորայր Ժիրայրի
  23. Պետրոսյան Էրիկ Մայիսի
  24. Սիմոնյան Ժենյա Կարենի
  25. Վարդանյան Արգինե Շահենի
  26. Օհանյան Մարսելյա Մհերի

10-րդ   Ա  դասարան

  1. Աղաբեկյան Ջուլիետա Կարենի
  2. Ավագյան Հայկ Արսենի
  3. Ավետիսյան Նորայր Արթուրի
  4. Արշակյան Հրանտ Շահենի
  5. Գասպարյան Մոնիկա Համբարձումի
  6. Զոհրաբյան Ռուբինա Հարությունի
  7. Հակոբյան Ադրինե Մասիսի
  8. Հայրապետյան Գևորգ Ավագի
  9. Հարությունյան Մոնթե Մուրադի
  10. Հովհաննիսյան Նարեկ Հակոբի
  11. Հովհաննիսյան Վահան Վասպուրակի
  12. Ղարիբյան Իրինա Վարդանի
  13. Մանուկյան Ամալյա Գարեգինի
  14. Մարտիրոսյան Անուշ Ջիվանի
  15. Մուքոյան Նարեկ Գրիգորի
  16. Յավրյան Շանթ Վարուժանի
  17. Սաղաթելյան Ռուդիկ Ալեքսանի
  18. Խաչատրյան Գերասիմ Վարդանի

10-րդ   Բ  դասարան

  1. Ավագյան Երանուհի Օգսենի
  2. Բադալյան Ալիսա Հակոբի
  3. Բադալյան Լարիսա Հակոբի
  4. Գասպարյան Հայկո Արմենի
  5. Գասպարյան Հրաչյա Գասպարի
  6. Խաչատրյան Կարինե Սևակի
  7. Խաչատրյան Նարեկ Անդրանիկի
  8. Հակոբյան Արամ Արմենի
  9. Ղազարյան Թամարա Գագիկի
  10. Ղարիբյան Արտյոմ Թաթուլի
  11. Ղարիբյան Մոնիկա Վաղինակի
  12. Նավոյան Նարեկ Տիգրան
  13. Պետրոսյան Անահիտ Արմենի
  14. Պետրոսյան Խաչիկ Մեխակ
  15. Գեղամյան Կամո Էդվարդի
  16. Մուքոյան Արա Գնելի
  17. Վարդանյան Նվեր Կառլենի

 

11-րդ Ա դասարան

  1. Աբրահամյան Աննա Արսենի
  2. Աղաբեկյան Նարեկ Արտակի
  3. Գասպարյան Ռեփսիմե Համբարձումի
  4. Թադևոսյան Արման Գայի
  5. Հակոբյան Ալինա Կամոյի
  6. Հակոբյան Արթուր Արմենի
  7. Հարությունյան Մոնիկա Մուրադի
  8. Հովհաննիսյան Արթուր Անդրանիկի
  9. Մանուկյան Էլլադա Կարենի
  10. Մարգարյան Նարեկ Արսենի
  11. Ավետիսյան Արևիկ Գեղամի
  12. Մուքոյան Արմեն Գնելի

11-րդ Բ դասարան

  1. Աղաբեկյան Էդգար Հավասի
  2. Անտոնյան Անտոն Սոսի
  3. Ասոյան Արմեն Հարությունի
  4. Բաբայան Արուս Ռուբենի
  5. Բադալյան Էլյա Սպարտակի
  6. Բադալյան Լիլյա Սպարտակի
  7. Գասպարյան Գոհար Արմենի
  8. Խաչատրյան Էվրիկ Էդմոնի
  9. Խաչատրյան Վարդան Թորգոմի
  10. Հակոբյան Արգինե Մասիսի
  11. Հարությունյան Մերի Կամոյի
  12. Հարությունյան Մերինե Ավետիքի
  13. Հովհաննիսյան Վաչե Վասպուրակի
  14. Մուքոյան Գոհար Հարությունի
  15. Մուքոյան Լարիսա Գրիգորի
  16. Յավրյան Ազատ Ռոբերտի
  17. Յավրյան Ռուստամ Կամսարի
  18. Օհանյան Ժասմենա Մհերի

12-րդ  դասարան

  1. Աբրահամյան Ադամ Ահարոնի
  2. Աբրահամյան Արմինե Արմանի
  3. Աբրահամյան Զուբեիդա Ահարոնի
  4. Աղաբեկյան Էդվարդ Հավասու
  5. Աղաբեկյան Վարսենիկ Արտակի
  6. Խաչատրյան Նորիկ Էմիլի
  7. Հակոբյան Ֆլորա Սերգեյի
  8. Հարությունյան Հրաչուհի Խաչիկի
  9. Հովհաննիսյան Արա Անդրանիկի
  10. Ղազարյան Վիկտորիա Սպանդարի
  11. Ղարիբյան Ռոման Վարդանի
  12. Մալխասյան Նարեկ Իգորի
  13. Մանուկյան Գոռ Արկադիի
  14. Մանուկյան Հարություն Արկադիի
  15. Աղաբեկյան Արթուր Էդուարդի
  16. Ավագյան Դիանա Սևակ
  17. Բադալյան Արգիշտ Գվիդոնի
  18. Բաղդասարյան Գարիկ Գևորգի
  19. Գասպարյան Վոլոդյա Քաջիկի
  20. Գեղամյան Քրիստինե Էդվարդի
  21. Գևորգյան Արամ Մանվելի
  22. Զալիբեկյան Ռազմիկ Հակոբի
  23. Կարապետյան Զալիկ Մեսրոպի
  24. Հակոբյան Երվանդ Իշխանի
  25. Հովհաննիսյան Աննա Անդրանիկի
  26. Ղազարյան Սուսաննա Դավիդի
  27. Ղարիբյան Արաքսիա Աղասու
  28. Նիկողոսյան Աղվան Արմենի
  29. Պետրոսյան Գոհար Մայիսի

Ակունք գյուղի միջնակարգ դպրոց

ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Ակունք գյուղի միջնակարգ դպրոց, Հասցե` Գեղարքունիքի մարզ, գյուղ Ակունք, Բարեկամության փ. 2-րդ անցուղի թիվ 2 23/1 Վեբ կայք` http://akunqg.schoolsite.am Էլ. փոստ` akunq@schools.am Կազմակերպա-իրավական տեսակը` ՊՈԱԿ: